Αρχική Uncategorized 3o Διεθνές Φεστιβάλ Θεάτρου Δρόμου

3o Διεθνές Φεστιβάλ Θεάτρου Δρόμου

Από τις 30 Ιουνίου έως τις 4 Ιουλίου 2011 και για τρίτη συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιείται στην Αθήνα το Διεθνές Φεστιβάλ Θεάτρου Δρόμου.

Παρά τις δύσκολες συνθήκες και την οικονομική κατάσταση, κόντρα στους καιρούς, την εσωστρέφεια και την μηδαμινή οικονομική υποστήριξη, η οργανωτική ομάδα του Φεστιβάλ και το Θέατρο Δρόμου «HELIX» επιμένουν για ένα Φεστιβάλ μοναδικό και γεμάτο εκπλήξεις.

Το Φεστιβάλ θα διεξαχθεί στους χώρους μέσα στο Ιστορικό Κέντρο της Αθήνας και γύρω από την Ακρόπολη. Περιλαμβάνει την Πλατεία Κοτζιά, την Πλατεία Ομονοίας, την Ερμού, την Πλατεία Καπνικαρέας, την Πλατεία Μοναστηρακίου, την Πλατεία Ασωμάτων στο Θησείο, την Αποστόλου Παύλου και τα Άλση της Αποστόλου Παύλου, την Πλατεία Κουμουνδούρου, τη Νέα Πινακοθήκη του Δήμου Αθηναίων στο Μεταξουργείο, το Πάρκο Ελευθερίας, την Καλών Τεχνών στην Πειραιώς, το Θέατρο Αλκμήνη και το Ίδρυμα Κακογιάννη.

Οι συμμετοχές έχουν ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, ακόμη και της πρώτης χρονιάς, αγγίζοντας τις 53 συμμετοχές από την Ελλάδα και τις 7 από το εξωτερικό.

Ομάδες θεατρικές, χοροθεατρικές, κουκλοθεάτρου, μουσικά σχήματα, εικαστικές παρεμβάσεις, παιδικές παραστάσεις και happening, με τη συμμετοχή σημαντικών καλλιτεχνών, θα δώσουν το «παρόν» σ’ αυτό το Φεστιβάλ, που φιλοδοξεί να μετατρέψει το κέντρο της Αθήνας σε μία απέραντη γιορτή της Τέχνης και του θεάτρου.

Στο φετινό φεστιβάλ συμμετέχουν καλλιτέχνες και ομάδες από Ισπανία, Γερμανία, Ηνωμένο Βασίλειο, Βουλγαρία, Μεξικό, Τουρκία και Κύπρο.

Για πέντε ημέρες, από το πρωί ως αργά το βράδυ, 60 ομάδες και πάνω από 400 καλλιτέχνες θα πραγματοποιήσουν πάνω από 250 παραστάσεις.

Για πρώτη χρονιά φέτος και με τη στήριξη του Ιδρύματος Κακογιάννη, πραγματοποιείται μια από τις καινοτόμες εκπλήξεις του Φεστιβάλ, το «Art Market», όπου ομάδες και καλλιτέχνες θα μπορούν, στους χώρους του Ιδρύματος Κακογιάννη, να παρουσιάσουν τη δουλειά τους ζωντανά, με παραστάσεις ή happenings, αλλά και μέσα από έντυπο υλικό, προγράμματα, video, workshops και διαλέξεις.

Το φετινό Φεστιβάλ, με κεντρικό σύνθημα: «Όλη η πόλη, όλη μέρα, μια σκηνή», αναφέρεται στους άγνωστους θεατρίνους του δρόμου και σε μια διαφορετική και ξεχασμένη Αθήνα. Είναι αφιερωμένο σ’ έναν κορυφαίο «καλλιτέχνη του δρόμου» και «της δράσης», τον απόλυτο κλόουν και θεατρίνο, τον Θανάση Βέγγο. Στο πλαίσιο αυτού του αφιερώματος, θα προβληθούν σε ανοιχτό δημόσιο χώρο, τέσσερις εμβληματικές ταινίες:

1) «Η Μαγική Πόλη» του Νίκου Κούνδουρου, που είναι και η πρώτη ταινία του Θανάση Βέγγου.
2) Η μικρού μήκους ταινία του Παντελή Βούλγαρη «Τζίμης ο Τίγρης»,
3) η ταινία του Αλέκου Αλεξάνδράκη «Συνοικία το Όνειρο» και
4) η ταινία του Φρεντερίκο Φελίνι «La Strada».

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΘΕΑΤΡΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (OPENING CEREMONY) –
ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΤΖΙΑ (KOTZIA SQUARE)

HELIX, CRAZY OF THE DAY: Πέμπτη, Thursday 30/6: 21.30

ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΤΖΙΑ (KOTZIA SQUARE)

LA SECTA DANCE COMPANY, NY Style Salsa: Παρασκευή & Κυριακή: 18.30, Σάββατο: 18.00
ΕΝ ΦΛΩ ομάδα δράσης (Action Group In Flo), Τυπωθείτω (IMPRIMATUR) & Εικαστικά Χ_ART_ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ (BANK _ART_NOTES): Παρασκευή & Σάββατο: 18.30, Κυριακή: 18.00
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗ (Katerina Vardakastani), Θα πάθω κρίση (A crisis is upon me) Κυριακή: 13.30
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΤΑΙ ΤΣΙ ΤΣΟΥΑΝ (Rose Tai Tsi Tsouan), Τριαντάφυλλο Τάι Τσι Τσουάν: Σάββατο 19.00, Κυριακή: 19.30
ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ (Marios Strofalis), Gare de rêves: Παρασκευή: 19.30, Σάββατο: 20.00
HELIX, CRAZY OF THE DAY: Παρασκευή, Σάββατο 22.00, Κυριακή: 21.30
SELI KANOU, Αφρικάνικος Χορός, Κρουστά & Μουσική (African dance, percussion & music), Παρασκευή, Σάββατο: 23.00, Κυριακή: 23.30
SOLD OUT, Live: Παρασκευή, Σάββατο 00.00, Κυριακή: 22.30
THE SCHOOL DRIVERS, The School Drivers Live: Κυριακή: 00.30

ΕΡΜΟΥ (ERMOY STREET)

LA PROMENADE - FACE PAINTING: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 11.00
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ (Artists Volunteers): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 12.00
STREET ARTS WORKSHOP – ΤΟΥΡΚΙΑ (Turkey), Human Statues: Παρασκευή: 19.00, Σάββατο: 11.30
HELIX, (Plits Plats): Παρασκευή, Σάββατο: 12.30
HELIX, Tel_Fonikos@prothalamos.gr Α΄: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 12.30
FIRETER, Flowers – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Bulgaria): Παρασκευή & Σάββατο: 13.30
HELIX, Φαντασία με χρώματα (Fantasy with colors): Παρασκευή 18.00
HELIX, Tel_Fonikos@prothalamos.gr Β΄: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 19.00
ARTOOPASPARTOO, Μαριλένα... με το χαμόγελο (Marilena… with a smile): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 21.00
Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΜΝΩΝ (The Silence of the Lambs), Ε, Τζο (E, Jo): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 21.30

ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ (KAPNIKAREAS SQUARE)

ΨΕΥΤΙΑ ΜΕ ΑΥΤΙΑ (Pseftia me Aftia), Σούπα με ουρά (A soup with tail): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 11.00
ΑΜΑΛΙΑ ΓΚΟΥΜΑ (AMALIA GOUMA), Ιουλιέτα, μόνη στην πόλη ψάχνει (Juliet, alone in the city searching): Παρασκευή 12.00 Σάββατο 13.30 Κυριακή: 12.30
ALEX DE PARIS, Les Rêves: Παρασκευή: 17.00, Σάββατο: 12.30, Κυριακή: 17.00
ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΥΣΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΥ ΜΕΤΣΟΒΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ (Percussion Group of the National Technical University): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 18.00
ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ (Andreas Pashias and creative team), Είπε δε Κύριος (God Said): Παρασκευή, Σάββατο: 18.30, Κυριακή: 19.00
RESTART, Music Performance: Παρασκευή, Σάββατο: 19.00
AVISTA, Στριπτήζ (Striptease): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 20.00
ΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (NIKOLAS ANGELOPOULOS), Μουσική Παράσταση (Music Performance): Σάββατο, Κυριακή: 21.00
SWEET DELAY, Sweet Delay live: Παρασκευή: 22.00
ON THE ROAD, On the road Live: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 23.00

ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ (MONASTIRAKI SQUARE)

ADRIAN CONDE, Guess What – ΙΣΠΑΝΙΑ (Spain): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 11.30 & 18.00
ΣΠΕΙΡΑ-ΣΠΕΙΡΑ (SPEIRA SPEIRA), Αριστοφάνους 11 (Aristofanous 11): Σάββατο: 12.00
SNAP STEPS, Tribute to Michael Jackson & Formation Latin: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 17.00
MPELADES, New Style Breakers: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 17.30
OMMA ΣΤΟΥΝΤΙΟ (OMMA STUDIO), Τέρμιναλ 5 (Terminal 5): Παρασκευή & Κυριακή: 18.00
SCOPE DANCE THEATRE, Solo re-Battle – ΗΝΩΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (United Kingdom): Παρασκευή & Κυριακή: 19.00 & 20.00, Σάββατο: 19.00
OMMA ΣΤΟΥΝΤΙΟ (OMMA STUDIO), Θαλάσσιο Τείχος (Sea Wall): Παρασκευή & Κυριακή: 19.00
ΕΝΕΔΡΑ (ENEDRA), Στήνουμε Ενέδρα (Ambush): Παρασκευή & Κυριακή: 20.30
SWEET DELAY, Sweet Delay live: Σάββατο: 00.00 Κυριακή: 21.30
THE SCHOOL DRIVERS, The School Drivers Live: Σάββατο: 20.30,
NO OFFENCE, Alternative & New Wave Rock: Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 22.30
ILLUSTRATION CONFUSES, Οι περιπατητές της βροχής (Rain Marchers): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 23.30
MARTHA MORELEON, Latinoamerica Canta – ΜΕΞΙΚΟ (Mexico): Παρασκευή: 21.30

ΘΗΣΕΙΟ (THESEUM)

ΜΙΚΡΟ ΘΕΑΤΡΟ (MIKRO THEATRO), Άψε Σβήσε (Apse Svise): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 18.00
KAVARDAK, Clown Show – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Germany): Σάββατο: 11.30 & 18.30, Κυριακή: 18.30
ΜΟΡΦΕΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ (MORFES EKFRASIS), Ο Πουλτσινέλα και το γελαστό δάσος (Pulc inella and the Happy Forrest): Παρασκευή 21.00, Σάββατο & Κυριακή: 19.30
BATUCA, Βραζιλιάνικοι ρυθμοί (Brazilian Rythms): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 21.00
ΕΙΚΑΣΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΚΟΥΚΛΑΣ «ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ» (Prassein Aloga Visual Puppet Theatre), Ο Ζαχαροζυμωμένος (The Sugarkneaded): Παρασκευή 19.30, Σάββατο & Κυριακή: 21.00
ACTION & PLAY, Ο άνθρωπος δίπλα μου (The man next to me): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 23.00
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ (PAIZOYME OIKOLOGIKA), Ερωτόκριτος (Erotokritos) (Ντοκιμαντέρ-Documentary): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 00.20
ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΑΙΝΙΑΣ: 00.30: Παρασκευή: Μαγική Πόλη (Magic City), Σάββατο: Τζίμης ο Τίγρης (Jim the Tiger) & Συνοικία το όνειρο (Neighborhood of Dreams), Κυριακή: La Strata

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (APOSTOLOU PAVLOY STREET)

HELIX, (Plits Plats): Κυριακή: 12.30 (Απ. Παύλου)
FIRETER, Flowers – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Bulgaria): Παρασκευή & Σάββατο: 19.00, Κυριακή: 18.00
STREET ARTS WORKSHOP – ΤΟΥΡΚΙΑ (Turkey), Human Statues: Κυριακή: 19.30

ΑΠ. ΠΑΥΛΟΥ - ΑΛΣΥΛΛΙΟ ΔΕΞΙΑ (AP. PAVLOU – RIGHT PARK)

HELIX, Χαμένη Κούκλα (Lost Doll): Σάββατο, Κυριακή: 12.30 & 20.30
ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ (THEATRE OF A SHOE UPON THE TREE), Μαλαματένιος αργαλειός και φιλντισένιο χτένι (Golden loom and ivory comb): Παρασκευή & Σάββατο: 11.30, Κυριακή: 17.30
ΠΑΡΑΜΥΘΟΣΕΝΤΟΥΚΟ (PARAMYTHOSEDUKO), Δρόμο παίρνει, δρόμο αφήνει (Once Upon a Time): Παρασκευή & Σάββατο: 17.30, Κυριακή: 11.30
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΠΑΙΧΤΕΣ (THEATRE COMPANY PAIKTES), Παραμύθια που Χωράνε Παντού (Tales that fit everywhere): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 19.30
ΖΩΗ ΝΙΚΗΤΑΚΗ (ZOE NIKITAKI), Ελάτε να ξετυλίξουμε την κόκκινη κλωστή, ν’ ακούσουμε ποια αλήθεια θα μας πει… (Lets unravel the red thread, to hear what truth will tell us): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 21.30

ΑΠ. ΠΑΥΛΟΥ - ΑΛΣΥΛΛΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ (AP. PAVLOU – LEFT PARK)

HELIX, Μετά (After): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 00.30

ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ (ASOMATON SQUARE)

OMMA ΣΤΟΥΝΤΙΟ, Κοντραμπάσο (Contrabass): Κυριακή: 20.30 & 21.30

ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΠΡΟΣ ΓΚΑΖΙ (ASOMATON SQUARE TOWARD GAZI )

ΣΥΝ-ΚΙΝΗΣΗΣ (SYN-KINISIS), Πρόσφυγες (Refugees): Παρασκευή, Σάββατο: 21.00

ΘΕΑΤΡΟ ΟΔΟΥ ΕΡΜΟΥ (ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ) (ERMOY STREET THEATRE – KERAMEIKOS)

ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΘΑΝΑΣΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ (SHADOW THEATRE THANASI SPIROPOULOU), ο Καραγκιόζης επιστήμων οικολογίας (Karagiozis ecology scientist): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 21.30

ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ (KOYMOYNDOYROY SQUARE)

MAGIC JUGGLING, Κομεντί (Comedy): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 20.30
SO7, Τι θα κάνουμε τώρα; (what we will do now?): Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 22.00

ΚΕΝΤΡΟ ΤΕΧΝΩΝ ΠΑΡΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ (ARTS CENTRE ELEYTHERIAS PARK) – Vasilissis Sofias Street

ΟΜΙΛΟΥ ΕΥΖΗΝ ΚΕΝΤΡΟΥ ΤΕΧΝΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ GROUP "EY ZIN" AEGEAN ART CENTER – DIMITRIS PANTAZIDIS), Μορφέας (Morpheus): Παρασκευή, Σάββατο & Κυριακή: 21.00 (Πλατεία Αυδή - Δημοτική Πινακοθήκη) (Avdi Square – Municipal Art Gallery)

ΘΕΑΤΡΟ ΑΛΚΜΗΝΗ (ALKMINI THEATRE) – 8-12 Alkminis Street

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ «ΑΚΗΣ ΔΑΒΗΣ»
(AKIS DAVIS WORKSHOP),
Σκηνές που δεν υπάρχουν (scenes that do not exist): Παρασκευή Σάββατο, Κυριακή: 20.30
ΤΑΤΟΥ (TATOY), Λίλιθ (Lilith): Παρασκευή Σάββατο, Κυριακή: 21.30

ΠΡΟΑΥΛΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗΣ «ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ» (SCHOOL OF FINE ARTS) – 256 Peiraios Street

ΘΕΑΤΡΟ ΣΟΦΟΥΛΗ (SOFOULI THEATRE), Πράξη χωρίς Λόγια (Act without words): Παρασκευή, Σάββατο: 21.00

ΟΜΟΝΟΙΑ (OMONOIA SQUARE)

HELIX, Birds: Κυριακή 12.30
FIRETER, Flowers – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Κυριακή 12.30
BATUCA, Βραζιλιάνικοι ρυθμοί (Brazilian rhythms): Κυριακή 12.30

STIGMA SQUAD (Ομάδα Στίγμα) Graffiti στη Κοτζιά, Καπνικαρέα, Μοναστηράκι, Θησείο, Κεραμικός

ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ Μ. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (PERFORMANCES AT M. CACOYANNIS FOUNDATION) – 206 PEIRAIOS STREET

Παρασκευή:
ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΘΑΝΑΣΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, Ο Καραγκιόζης Ερωτευμένος,12.00
SELI KANOU, Αφρικάνικος Χορός, Κρουστά & Μουσική, 13.30
ALEX DE PARIS, Les Rêves, 20.30
ADRIAN CONDE, Guess What – ΙΣΠΑΝΙΑ, 21.30
GROUP PRAXIS, NIKOS TOULIATOS – MELINA ARGIRIOU 22.00
SOUND THEATRE, NIKOS TOULIATOS, 22.45

Σάββατο:
LA SECTA DANCE COMPANY, NY Style Salsa, 11.00
AVISTA, Στριπτήζ, 12.00
ΕΙΚΑΣΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΚΟΥΚΛΑΣ «ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ», Ο Ζαχαροζυμωμένος, 13.30
ΖΩΗ ΝΙΚΗΤΑΚΗ, Ελάτε να ξετυλίξουμε την κόκκινη κλωστή, ν’ ακούσουμε ποια αλήθεια θα μας πει…, 17.00
SOLD OUT, Live, 18.30
SO7, Τι θα κάνουμε τώρα; 20.00
ΑΜΑΛΙΑ ΓΚΟΥΜΑ, Ιουλιέτα, μόνη στην πόλη ψάχνει, 21.00
GROUP PRAXIS, NIKOS TOULIATOS – MELINA ARGIRIOU 22.00
SOUND THEATRE, NIKOS TOULIATOS, 22.45

Κυριακή:
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΠΑΙΧΤΕΣ, Παραμύθια που Χωράνε Παντού, 11.30
ΜΟΡΦΕΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ, Ο Χαχά και η Χιχί, 12.30
ACTION & PLAY, Ο άνθρωπος δίπλα μου, 17.00
ΤΑΤΟΟ, Λίλιθ, 19.30
ΜΙΚΡΟ ΘΕΑΤΡΟ, Άψε Σβήσε, 20.30
KAVARDAK, Clown Show – ΓΕΡΜΑΝΙΑ, 21.30
GROUP PRAXIS, NIKOS TOULIATOS – MELINA ARGIRIOU 22.

Δευτέρα 30/6:
ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ: 12.30

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ Μ. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Παρασκευή:
CREO, Μάθημα χορού, βασισμένο στον τρόπο δουλειάς της ομάδας, 11.00
ALEX DE PARIS, Silent Comedy, 13.00
BATUCA, Partido, 15.00
ΕΙΚΑΣΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΚΟΥΚΛΑΣ «ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ», Στοιχεία εμψύχωσης κούκλας, 16.30
NIKOS TOYLIATOS 18.00

Σάββατο:
SELI KANOU, Αφρικάνικος Χορός & Αφρικάνικα Κρουστά, 11.00
ILLUSTRATION CONFUSES, Το σωματικό θέατρο και η σκηνοθεσία του, 12.30
SO7, Η Κίνηση του Ηθοποιού, 14.00
NIKOS TOYLIATOS 15.00

Κυριακή:
ΟΜΜΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ, Αρχές Παρουσία του Ηθοποιού, 12.00
SCOPE DANCE THEATRE, 14.00
ΜΟΡΦΕΣ ΕΚΦΡΑΡΗΣ, Η επικοινωνία είναι διασκέδαση, 17.30
ΜΙΚΡΟ ΘΕΑΤΡΟ, Αυθορμητισμός και αμεσότητα, 19.00
LA SECTA DANCE COMPANY, Carupano, 20.30
NIKOS TOYLIATOS 14.00

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – CLOSING CEREMONY

Δευτέρα 4/7: 20.30
Παρέλαση ομάδων και γιορτή λήξης του 3ου Διεθνούς Φεστιβάλ Θεάτρου Δρόμου από την πλατεία Μοναστηρακίου προς την πλατεία Κοτζιά – Parade of the groups and celebration of the 3rd International Street theatre Festival from Monastiraki square to Kotzia square.


Επικοινωνήστε μαζί μας:

Μύλων 75 104 41 Αθήνα
210 5121893

τηλεφωνήστε μας για οποιαδήποτε ερώτηση ή απορία

news@infokids.gr

για νέα, πληροφορίες, εκδηλώσεις ή Δελτία τύπου

info@infokids.gr

για ερωτήσεις και πληροφορίες σχετικά με το site μας

Το περιεχόμενο της ιστοθέσης είναι μόνο για ενημερωτικό σκοπό και δεν θα πρέπει να αντικαθιστά οποιαδήποτε ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή και θεραπεία που χορηγείται από τον γιατρό σας ή από τον εξειδικευμένο επιστήμονα υγείας. Απαγορεύεται η αναπαραγωγή, μεταβίβαση, διανομή ή αποθήκευση μέρους ή του συνόλου του περιεχομένου σε οποιαδήποτε μορφή, χωρίς την προηγούμενη γραπτή συγκατάθεση του νομικού τμηματος του Infokids.