Ο Γιώργος Τσαλίκης και η Δώρα Δημητροπούλου είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της ελληνικής σόουμπιζ, και το βράδυ της Τετάρτης καμάρωσαν τον 18χρονο γιο τους Χάρη να αποφοιτά από την Γ Λυκείου.
Έδωσαν οικογενειακώς το παρών στην τελετή αποφοίτησης και τον χειροκρότησαν με μεγάλη υπερηφάνια!
Ο τραγουδιστής Γιώργος Τσαλίκης έκανε ένα post στο Instagram account του, το οποίο περιελάμβανε φωτογραφίες από τη βραδιά της αποφοίτησης, αλλά περιείχε κι ένα μήνυμα που έστειλε ο τραγουδιστής.
Όπως έγραψε χαρακτηριστικά “Μια βραδιά που θα θυμόμαστε για πάντα …
Ένα τέλος και μια αρχή .. Αποφοιτηση από ένα σπουδαίο σχολείο που αγαπάμε τόσο πολύ για 1000 λόγους και η αρχή μιας πορείας σπουδών που είναι πια η καινούργια πρόκληση.. το καινούργιο ταξίδι του παιδιού μας.. Ενός παιδιού γεμάτου αγάπη, φως και καλοσύνη .. Μπράβο σε όλα τα παιδιά και τους γονείς .. Μπράβο στους εκπαιδευτικούς..Μπράβο Χάρη μας! Σε λατρεύουμε!”
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Διαβάστε επίσης:
Θεσ/νικη: Η απόφαση για τον 16χρονο που πουλούσε υλικό παιδικής πορνογραφίας μέσω Διαδικτύου