Το καλοκαίρι η διάθεσή μας αλλάζει. Νιώθουμε πιο ζωντανές και πιο κεφάτες. Πράγμα που φαίνεται στα ρούχα, στα αξεσουάρ, στα μαλλιά μας. Γιατί να μην «περάσουμε» αυτή την υπέροχη αίσθηση και στο μανικιούρ μας;
Στο επόμενο ραντεβού για νύχια, λοιπον, επιλέξτε έντονα χρώματα, καλοκαιρινά σχέδια και δροσερές πινελιές. Πάρτε μια μικρή ιδέα από τις προτάσεις μας και μην διστάσετε να πειραματιστείτε. Είστε έτοιμες να φύγετε για διακοπές με τα πιο ιδιαίτερα σχέδια στα νύχια σας;