Διανύουμε το τέλος της σχολικής χρονιάς και ήδη οι γονείς αναζητούν το δώρο που θα προσφέρουν στο δάσκαλο ή την δασκάλα του παιδιού τους θέλοντας να εκφράσουν με ένα συμβολικό τρόπο τις ευχαριστίες σας και την εκτίμησή σας για το πώς κύλησε η χρονιά.
Στο αγαπημένο μας online κατάστημα babylove.gr που βρίσκουμε πάντα τις ωραιότερες προτάσεις χειροποίητων δώρων, ξεχωρίσαμε το δώρο που θα προσφέρουμε στη δική μας δασκάλα!
Το αγαπημένο μας babylove.gr της γνωστής ραδιοφωνικής παραγωγού, Άννας Μαρίας Ψέμμα, με σήμα κατατεθέν τα προσωποιημένα χειροποίητα φωτιστικά που στολίζουν το παιδικό δωμάτιο δημιουργώντας μια ζεστασιά και μια όμορφη ατμόσφαιρα, φέτος μας προτείνει και τα φοβερά αρωματικά κεριά για τις δασκάλες των παιδιών!
Με το μήνυμα “Η δασκάλα μου είναι το διαμάντι που με δίδαξε να λάμπω” δεν υπάρχει περίπτωση να μην ενθουσιαστεί αλλά και να μην νιώσει χαρά η δασκάλα που θα το λάβει! Είναι η έμπρακτη απόδειξη και το συμβολικό “ευχαριστώ” για όλα όσα δίδαξε και όλα όσα προσέφερε στο μαθητή τη φετινή σχολική χρονιά.
Αυτό το υπέροχο χειροποίητο κερί με άρωμα καρύδα αποτελεί την ιδανικότερη πρόταση για να πείτε “ευχαριστώ” στη δασκάλα του παιδιού σας στο Νηπιαγωγείο αλλά και στο Δημοτικό!
Οι δασκάλες των παιδιών είναι ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ!
🔸️Αρωματικό κερί με εκτύπωση διπλής όψης
Στην μπροστά όψη υπάρχει η φράση :” ” Η δασκάλα μου είναι το διαμάντι που με δίδαξε να λάμπω”
Στην πίσω όψη, η φράση : ” 1 μεγάλο ευχαριστώ ”
🌈 Αν θέλετε να το κάνετε πολύχρωμο, δώστε στο παιδί σας μπογιές και ζωγραφίστε τα αστεράκια επάνω στο ποτήρι!
🔸️Σε υπέροχη πολύχρωμη συσκευασία, όπου μπορείτε να γράψετε τα ονόματα δασκάλας – παιδιού και αφιέρωση!
Άρωμα: Καρύδα
Για να ενημερώνεστε για τις νέες δημιουργίες και τις προσφορές του babylove.gr κάντε Like στο Facebook και Follow στο Ιnstagram.
+30 6936731000
Δευτέρα – Σάββατο: 09:00 – 21:00
Διαβάστε επίσης:
Ώρα μηδέν για τις μάσκες στα σχολεία – Τι αποφάσισε η Επιτροπή των Ειδικών